Application/Json Linked data (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Add
lv: Pievienot

en: Path
lv: Ceļš
