Application/Json Linked data (7.x-1.3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Path
ml: വഴി
