Application/Json Linked data (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း
