Application/Json Linked data (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Add
sl: Dodaj

en: Path
sl: Pot
