Application/Json Linked data (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Remove
vi: Xoá

en: Description
vi: Mô tả

en: Add
vi: Thêm

en: Path
vi: Đường dẫn
