Lightweight Directory Access Protocol (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (40 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Create a new user account.
lv: Izveidot jaunu lietotāja kontu.

en: Request new password via e-mail.
lv: Pieprasīt jaunu paroli e-pastā

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Resources
lv: Resursi

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: none
lv: neviens

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Help
lv: Palīdzība

en: add
lv: pievienot

en: Email
lv: E-pasts

en: Module
lv: Modulis

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Watchdog
lv: Sargsuns

en: N/A
lv: N/P

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Request new password
lv: Atjaunot paroli

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: role
lv: loma

en: roles
lv: lomas

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Passed
lv: Nokārtots

en: Authorization
lv: Autorizācija

en: Visitors
lv: Viesi

en: Administrators only
lv: Tikai administratori

en: Visitors, but administrator approval is required
lv: Viesi, bet ir nepieciešams administratora apstiprinājums
