Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (7.x-1.0-beta1) - en to no translation catalogue (39 entries)

en: user
no: bruker

en: Save configuration
no: Lagre innstillinger

en: delete
no: slett

en: Create a new user account.
no: Opprett en ny brukerkonto.

en: Request new password via e-mail.
no: Motta nytt passord på e-post.

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Username
no: Brukernavn

en: List
no: Liste

en: Cancel
no: Avbryt

en: Description
no: Beskrivelse

en: Enabled
no: Aktivert

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: Resources
no: Ressurser

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: none
no: ingen

en: Name
no: Navn

en: edit
no: rediger

en: Help
no: Hjelp

en: add
no: legg til

en: Email
no: E-post

en: Module
no: Modul

en: Filter
no: Filtrer

en: Watchdog
no: Vakthund

en: N/A
no: &mdash;

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: Attributes
no: Attributter

en: Request new password
no: Bestill nytt passord

en: Create new account
no: Opprett ny konto

en: role
no: rolle

en: roles
no: roller

en: Failed
no: Ikke bestått

en: Authentication
no: Autentisering

en: Sorry, unrecognized username or password.
no: Beklager, kjenner ikke igjen brukernavnet eller passordet.

en: Passed
no: Bestått

en: Visitors
no: Besøkende

en: Administrators only
no: Kun administratorer

en: Visitors, but administrator approval is required
no: Besøkende, men en administrator må godkjenne etterpå
