Lightweight Directory Access Protocol (7.x-1.0-beta10) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: user
se: geavaheaddji

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Help
se: Veahkki

en: Request new password
se: Diŋgo ođđa čoavddasáni
