Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (7.x-1.0-beta10) - en to sk translation catalogue (68 entries)

en: user
sk: používateľ

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Create a new user account.
sk: Vytvoriť nový používateľský účet.

en: Request new password via e-mail.
sk: Požiadať o zaslanie nového hesla e-mailom.

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: disabled
sk: vypnuté

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: none
sk: žiadne

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Help
sk: Pomoc

en: add
sk: pridať

en: Email
sk: E-mail

en: Module
sk: Modul

en: Never
sk: Nikdy

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Does not contain
sk: Neobsahuje

en: Is equal to
sk: Je zhodné s

en: Is not equal to
sk: Nie je zhodné s

en: group
sk: skupina

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Exists
sk: Existuje

en: Email attribute
sk: E-mail atribút

en: Delete LDAP Server
sk: Vymazať LDAP Server

en: Choose a <em><strong>unique</strong></em> name for this server configuration.
sk: Vybrať <em><strong>unikátne</strong></em> meno pre toto nastavenie servera.

en: Use Start-TLS
sk: Použiť Start-TLS

en: UserName attribute
sk: Atribút prihlasovacie meno

en: LDAP Groups
sk: LDAP skupiny

en: Could not start TLS. (Error %errno: %error).
sk: TLS sa nedá spustiť. (Chyba %errno: %error).

en: Request new password
sk: Požiadať nové heslo

en: Query
sk: Dotaz

en: Immediately
sk: Ihneď

en: Create new account
sk: Vytvoriť nový účet

en: role
sk: kategórie používateľov

en: warning
sk: upozornenie

en: revert
sk: vrátiť

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Authentication
sk: Overenie

en: contains
sk: obsahuje

en: Authorization
sk: Autorizácia

en: Attribute name
sk: Názov atribútu

en: Starts with
sk: Začína s

en: Ends with
sk: Končí s

en: exposed
sk: odkrytý

en: begins
sk: začína

en: ends
sk: končí

en: Visitors
sk: Návštevníci

en: Greater than or equal to
sk: Väčší alebo rovnaký ako

en: Less than or equal to
sk: Menší alebo rovnaký ako

en: Email template
sk: Šablóna e-mailu

en: Does not start with
sk: Nezačína s

en: not_begins
sk: nezačína

en: Does not end with
sk: Nekončí s

en: not_ends
sk: nekončí

en: Administrators only
sk: Len administrátori

en: Visitors, but administrator approval is required
sk: Návštevníci, vyžadované schválenie administrátorom
