Lightweight Directory Access Protocol (7.x-1.0-beta11) - en to ku translation catalogue (35 entries)

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Create a new user account.
ku: هەژمارێکی نوێ درووست بکە.

en: Request new password via e-mail.
ku: بە ئیمێل داوای وشەنهێنییەکی نوێ بکە.

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: none
ku: هیچ

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Email
ku: ئیمێل

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Request new password
ku: داوای وشەنهێنییەکی نوێ بکە

en: Create new account
ku: هەژمارێکی نوێ‌ درووست بکە

en: role
ku: ڕۆڵ

en: warning
ku: ئاگاداری‌

en: revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Index
ku: نوانە

en: Visitors
ku: میوانان

en: Administrators only
ku: تەنها بەڕێوەبەران
