Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (7.x-1.0-beta12) - en to eu translation catalogue (51 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Create a new user account.
eu: Sortu erabiltzaile kontu berria

en: Request new password via e-mail.
eu: Eskatu pasahitz berria e-posta bidez.

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: none
eu: bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Help
eu: Laguntza

en: add
eu: gehitu

en: Email
eu: Eposta

en: Module
eu: Modulua

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Contains
eu: Edukia

en: Does not contain
eu: Ez dauka

en: Is equal to
eu: Honen berdina

en: Is not equal to
eu: Honen ezberdina

en: groups
eu: taldeak

en: group
eu: taldea

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Request new password
eu: Eskatu pasahitz berria

en: Query
eu: Kontsulta

en: Immediately
eu: Berehala

en: Create new account
eu: Sortu kontu berria

en: role
eu: zeregina

en: warning
eu: abisua

en: revert
eu: leheneratu

en: roles
eu: zereginak

en: Index
eu: Aurkibidea

en: contains
eu: dauka

en: Starts with
eu: Hasten da zerekin

en: exposed
eu: agerian jarri

en: begins
eu: hasten da

en: Visitors
eu: Bisitariak

en: Administrators only
eu: Kudeatzaileak bakarrik

en: Visitors, but administrator approval is required
eu: Bisitariak, baina kudeatzailearen onespena beharko dute.

en: OG group
eu: OG multzoa
