Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (7.x-1.0-beta13) - en to rw translation catalogue (5 entries)

en: Create a new user account.
rw: Fungura konti nshya

en: Request new password via e-mail.
rw: Saba ijambo ry'ibanga ukoresheje email

en: List
rw: Urutonde

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya
