Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (7.x-1.0-beta14) - en to jv translation catalogue (39 entries)

en: user
jv: panganggo

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Create a new user account.
jv: Gawé akun panganggo anyar.

en: Request new password via e-mail.
jv: Njaluk sandhi anyar dikirim liwat email.

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: disabled
jv: mati

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: none
jv: ora ana

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Help
jv: Pitulungan

en: Module
jv: Modul

en: Never
jv: Ora tahu

en: Filter
jv: Saring

en: Contains
jv: Ngandhut

en: Does not contain
jv: Ora ngandhut

en: Is equal to
jv: Pada karo

en: Is not equal to
jv: Ora padha karo

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Exists
jv: Ana

en: Request new password
jv: Njaluk tembung sandhi anyar

en: Create new account
jv: Gawé akun anyar

en: role
jv: paraga

en: warning
jv: weling

en: revert
jv: balékna

en: Index
jv: Indek

en: Visitors
jv: Pengunjung

en: Administrators only
jv: Administrator thok

en: Visitors, but administrator approval is required
jv: Dayohé situs, tapi mbutuhaké persetujonan administrator
