Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (7.x-1.0-beta3) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: user
ht: itilizatè

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Name
ht: Non

en: Help
ht: Èd

en: Filter
ht: Filtre
