Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (7.x-1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (29 entries)

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Create a new user account.
ka: ახალი მომხმარებლის შექმნა.

en: Request new password via e-mail.
ka: ახალი პაროლის მოთხოვნა ელ. ფოსტით.

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Resources
ka: რესურსები

en: none
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Help
ka: დახმარება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Module
ka: მოდული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Attributes
ka: ატრიბუტები

en: Request new password
ka: ახალი პაროლის მოთხოვნა

en: role
ka: როლი

en: warning
ka: გაფრთხილება

en: revert
ka: დაბრუნება
