Lightweight Directory Access Protocol (7.x-1.0-beta4) - en to af translation catalogue (29 entries)

en: user
af: gebruiker

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: Create a new user account.
af: Skep 'n nuwe gebruikersrekening.

en: Request new password via e-mail.
af: Versoek 'n nuwe wagwoord via E-pos.

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: none
af: geen

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Help
af: Hulp

en: Never
af: Nooit

en: Filter
af: Filtreer

en: Watchdog
af: Waghond

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Request new password
af: Versoek nuwe wagwoord

en: Create new account
af: Skep nuwe rekening

en: role
af: rol

en: warning
af: waarskuwing

en: revert
af: rol terug

en: roles
af: rolle
