Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (7.x-1.0-beta5) - en to el translation catalogue (51 entries)

en: user
el: χρήστης

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Create a new user account.
el: Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό χρήστη.

en: Request new password via e-mail.
el: Ανάκτηση νέου συνθηματικού εισόδου μέσω e-mail.

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Resources
el: Πηγές

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: none
el: κανένα

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Help
el: Βοήθεια

en: add
el: προσθήκη

en: Module
el: Μονάδα

en: Never
el: Ποτέ

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Contains
el: Περιέχει

en: Does not contain
el: Δεν περιέχει

en: Is equal to
el: Είναι ίση/ο με

en: Is not equal to
el: Δεν είναι ίσο/η με

en: Watchdog
el: Φύλακας

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: Exists
el: Υπάρχει

en: Request new password
el: Ανάκτηση νέου συνθηματικού εισόδου

en: Query
el: Ερώτημα

en: Create new account
el: Δημιουργία νέου λογαριασμού

en: role
el: ρόλος

en: warning
el: προειδοποίηση

en: revert
el: επαναφορά

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Index
el: Ευρετήριο

en: contains
el: περιέχει

en: Starts with
el: Αρχίζει με

en: Ends with
el: Τελειώνει σε

en: Visitors
el: Επισκέπτες

en: Does not start with
el: Δεν αρχίζει με

en: Does not end with
el: Δεν τελειώνει με

en: Administrators only
el: Διαχειριστές μόνο

en: Visitors, but administrator approval is required
el: Επισκέπτες, αλλά απαιτείται έγκριση από τον διαχειριστή
