Lightweight Directory Access Protocol (7.x-1.0-beta5) - en to kk translation catalogue (27 entries)

en: user
kk: пайдаланушы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Create a new user account.
kk: Жаңа қолданушыны құру

en: Request new password via e-mail.
kk: Электронды пошта арқылы жаңа кілт сөз сұрау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Help
kk: Көмек

en: Never
kk: Ешқашан

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Request new password
kk: Жаңа құпиясөзді сұрау

en: Create new account
kk: Жаңа есепты құру

en: role
kk: рөл

en: warning
kk: ескерту
