Lightweight Directory Access Protocol (7.x-1.0-beta5) - en to sq translation catalogue (30 entries)

en: user
sq: përdoruesi

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Create a new user account.
sq: Krijo një profil të ri përdoruesi.

en: Request new password via e-mail.
sq: Kërko një fjalëkalim të ri via e-mail.

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: none
sq: asnjë

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Help
sq: Ndihmë

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Filter
sq: Filtri

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Request new password
sq: Kërko një fjalëkalim të ri

en: Create new account
sq: Krijo një profil të ri

en: role
sq: roli

en: warning
sq: paralajmërim

en: revert
sq: rikthe

en: roles
sq: rolet
