Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (7.x-1.0-beta6) - en to be translation catalogue (44 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Create a new user account.
be: Стварыць новы рахунак карыстальніка.

en: Request new password via e-mail.
be: Запытаць новы пароль на e-mail.

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Resources
be: Рэсусры

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: none
be: няма

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Help
be: Дапамога

en: add
be: дадаць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Module
be: Модуль

en: Never
be: Ніколі

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Is equal to
be: роўна

en: Is not equal to
be: няроўна

en: Configuration
be: Налады

en: Request new password
be: Запытаць новы пароль

en: Create new account
be: Стварыць новы рахунак

en: role
be: роля

en: warning
be: папераджэньне

en: revert
be: адкат

en: roles
be: ролі

en: Index
be: Каталог

en: contains
be: утрымлiвае

en: Starts with
be: Пачынаецца з

en: Visitors
be: Наведвальнiкi

en: 1. Settings
be: 1. Наладкі

en: Administrators only
be: Толькi адмiнiстратары

en: Visitors, but administrator approval is required
be: Наведвальнікі, але патрабуецца пацверджанне адміністратара.
