Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (7.x-1.0-beta6) - en to hu translation catalogue (110 entries)

en: user
hu: felhasználó

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Create a new user account.
hu: Új felhasználó létrehozása.

en: Request new password via e-mail.
hu: Új jelszó igénylése e-mailben.

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Value
hu: Érték

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Resources
hu: Erőforrások

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: none
hu: nincs

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Help
hu: Súgó

en: add
hu: hozzáadás

en: Email
hu: E-mail

en: Module
hu: Modul

en: Never
hu: Soha

en: Filter
hu: Szűrő

en: Contains
hu: Tartalmazza

en: Does not contain
hu: Nem tartalmazza

en: Is equal to
hu: Egyenlő

en: Is not equal to
hu: Nem egyenlő

en: Watchdog
hu: Eseménynapló

en: groups
hu: csoportok

en: group
hu: csoport

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Attributes
hu: Attribútumok

en: Exists
hu: Létezik

en: Encryption
hu: Titkosítás

en: Request new password
hu: Új jelszó igénylése

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Immediately
hu: Azonnal

en: Create new account
hu: Új fiók létrehozása

en: role
hu: szerepkör

en: warning
hu: figyelmeztetés

en: revert
hu: visszaállítás

en: roles
hu: szerepkörök

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: exists
hu: létezik

en: Sorry, unrecognized username or password.
hu: Ismeretlen felhasználó vagy hibás jelszó.

en: test
hu: teszt

en: Passed
hu: Kihagyott

en: Not available.
hu: Nem áll rendelkezésre.

en: contains
hu: tartalmazza

en: Authorization
hu: Hitelesítés

en: Attribute name
hu: Tulajdonság neve

en: Available Tokens
hu: Elérhető vezérjelek

en: Starts with
hu: Ezzel kezdődik

en: Ends with
hu: Így végződik

en: exposed
hu: felfedett

en: begins
hu: kezdődik

en: ends
hu: végződik

en: Visitors
hu: Látogatók

en: at
hu: -

en: Greater than or equal to
hu: Nagyobb, vagy egyenlő

en: Less than or equal to
hu: Kevesebb mint, vagy egyenlő

en: Queries
hu: Lekérdezések

en: 1. Settings
hu: 1. Beállítások

en: Does not start with
hu: Nem ezzel kezdődik

en: Does not end with
hu: Nem végződhet ezzel

en: Edit Feed
hu: Hírcsatorna szerkesztése

en: Administrators only
hu: Csak az adminisztrátorok

en: Visitors, but administrator approval is required
hu: Bárki, de adminisztrátori jóváhagyás szükséges

en: 2. Servers
hu: 2. Kiszolgálók

en: Log In
hu: Bejelentkezés

en: Use 10 random users
hu: 10 véletlenszerű felhasználó használata

en: %username : Beginning authentification....
hu: %username : Azonosítás megkezdődött....

en: LDAP Query
hu: LDAP lekérdezés

en: LDAP Server used for query.
hu: A lekérdezéshez használt LDAP kiszolgáló.

en: Time Limit in Seconds
hu: Időkorlát másodpercben

en: Failed to write LDAP Query to the database.
hu: Az LDAP lekérdezés adatbázisba írása sikertelen.

en: Basic LDAP Query Settings
hu: Alapvető LDAP lekérdezés beállítások

en: Advanced Query Settings
hu: Haladó LDAP lekérdezés beállítások

en: Save Query
hu: Lekérdezés mentése

en: LDAP Query delete failed.
hu: Az LDAP lekérdezés törlése sikertelen.

en: LDAP Query delete cancelled.
hu: Az LDAP lekérdezés meg lett szakítva.

en: Base DN
hu: Alap DN

en: Add LDAP Query
hu: LDAP lekérdezés hozzáadása

en: Edit LDAP Query
hu: LDAP lekérdezés szerkesztése

en: Test LDAP Query
hu: LDAP lekérdezés tesztelése

en: Delete LDAP Query
hu: LDAP lekérdezés törlése

en: Enable LDAP Query
hu: LDAP lekérdezés engedélyezése

en: LDAP Base DN
hu: LDAP alap DN

en: LDAP Attribute
hu: LDAP attribútum

en: An attribute in LDAP Server
hu: Egy attribútum az LDAP kiszolgálón

en: Object Class
hu: Objektumosztály

en: Values to show
hu: Megjelenítendő értékek

en: All values
hu: Minden érték

en: Show Nth value
hu: N. érték mutatása

en: Value separator
hu: Érték elválasztó

en: Separator to use between values in multivalued attributes
hu: A többértékű attribútumokban használatos elválasztó

en: Not exists
hu: Nem létezik

en: not exists
hu: nem létezik

en: Single Sign on is enabled.
hu: Egyszerű bejelentkezés engedélyezve.

en: It is currently disabled.
hu: Pillanatnyilag le van tiltva.

en: I.  Basics
hu: I. Alapok

en: <h3>Typical Use Case</h3>
hu: <h3>Tipikus használati eset</h3>

en: edit profile fields
hu: profilmezők szerkesztése

en: Result Messages
hu: Eredmény üzenetek

en: Error Message:
hu: Hibaüzenet:
