Lightweight Directory Access Protocol (7.x-1.0-beta6) - en to si translation catalogue (20 entries)

en: user
si: පරිශීලකයා

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Create a new user account.
si: නව පරිශීලක ගිණුමක් විවෘත ක්කරන්න.

en: Request new password via e-mail.
si: නව මුරපදයක් විද්‍යුත් තැපෑල හරහා ඉල්ලා සිටින්න.

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Help
si: සහාය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: warning
si: අනතුරු ඇඟවීම

en: Index
si: පටුන
