Lightweight Directory Access Protocol (7.x-1.0-beta7) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: user
mk: корисник

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: edit
mk: промени

en: Help
mk: Помош

en: Request new password
mk: Барање нова лозинка

en: Create new account
mk: Креирање нова сметка
