Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (7.x-1.0-beta8) - en to mg translation catalogue (19 entries)

en: user
mg: mpikambana

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Create a new user account.
mg: Mamorona mpikambana vaovao

en: Request new password via e-mail.
mg: Fangatahana teny miafina vaovao avy amin'ny mailaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Help
mg: Fanampiana

en: Filter
mg: Sivana

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Request new password
mg: Fangatahana teny miafina vaovao

en: Create new account
mg: Mamorona anarana vaovao
