Lightweight Directory Access Protocol (7.x-1.0-unstable2) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: user
ast: usuariu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Create a new user account.
ast: Facer una cuenta d'usuariu nueva.

en: Delete
ast: Desaniciar

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Name
ast: Nome

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: update
ast: anovar

en: Request new password
ast: Pedir una clave nueva

en: Create new account
ast: Facer una cuenta nueva

en: Failed
ast: Falló
