Lightweight Directory Access Protocol (7.x-1.0-unstable3) - en to dz translation catalogue (15 entries)

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Create a new user account.
dz: ལག་ལེན་པའི་  རྩིས་ཐོ་གསརཔ་ཅིག་  གསར་བསྐྲུན་འབད།

en: Request new password via e-mail.
dz: གློག་འཕྲིན་ལས་  བརྒྱུད་དེ་  ཆོག་ཡིག་གསརཔ་ཅིག་  ཞུ་བ་འབད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Request new password
dz: ཆོག་ཡིག་གསརཔ་ཅིག་  ཞུ་བ་འབད།

en: Create new account
dz: རྩིས་ཐོ་ གསརཔ་ཅིག་ གསར་བསྐྲུན་འབད།
