Lightweight Directory Access Protocol (7.x-1.0-unstable3) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: user
sl: uporabnik

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Create a new user account.
sl: Ustvari nov uporabniški račun

en: Request new password via e-mail.
sl: Zahtevaj novo geslo preko e-pošte.

en: Delete
sl: Izbriši

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Name
sl: Ime

en: update
sl: posodobi

en: Request new password
sl: Zahtevaj novo geslo

en: Create new account
sl: Ustvari nov račun
