Lightweight Directory Access Protocol (7.x-1.0-unstable4) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: user
cs: uživatel

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Create a new user account.
cs: Vytvořit nový uživatelský účet.

en: Request new password via e-mail.
cs: Požádat o nové heslo prostřednictvím e-mailu.

en: Delete
cs: Smazat

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Name
cs: Jméno

en: Email
cs: E-mail

en: update
cs: aktualizovat

en: Request new password
cs: Zaslat nové heslo

en: Create new account
cs: Vytvořit nový účet
