Lightweight Directory Access Protocol (7.x-1.0-unstable4) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: user
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Create a new user account.
pa: ਇੱਕ ਨਵਾਂ ਯੂਜ਼ਰ ਅਕਾਊਂਟ ਬਣਾਓ।

en: Request new password via e-mail.
pa: ਈਮੇਲ ਰਾਹੀਂ ਨਵੇਂ ਪਾਸਵਰਡ ਲਈ ਮੰਗ ਕਰੋ।

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Request new password
pa: ਨਵੇਂ ਪਾਸਵਰਡ ਲਈ ਮੰਗ

en: Create new account
pa: ਨਵਾਂ ਅਕਾਊਂਟ ਬਣਾਓ
