Lightweight Directory Access Protocol (7.x-1.0-unstable5) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Create a new user account.
my: Account အသစ်တစ်ခုပြုလုပ်ရန်

en: Request new password via e-mail.
my: စကားဝှက်အသစ်ကို အီးမေးလ်မှ တောင်းရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Name
my: အမည်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Request new password
my: စကားဝှက်အသစ်တောင်းရန်

en: Create new account
my: Account အသစ်ပြုလုပ်ရန်
