Lightweight Directory Access Protocol (7.x-1.0-unstable6) - en to bg translation catalogue (29 entries)

en: user
bg: потребител

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Create a new user account.
bg: Създай нов потребителски акаунт.

en: Request new password via e-mail.
bg: Заявяване на нова парола чрез имейл.

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Help
bg: Справка

en: add
bg: добави

en: Email
bg: Е-поща

en: Watchdog
bg: Цербер

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Request new password
bg: Заявка за нова парола

en: Create new account
bg: Регистрирай се

en: role
bg: роля

en: test
bg: тест

en: Visitors
bg: Посетителите

en: Visitors, but administrator approval is required
bg: Посетителите, но се изисква одобрение от Администратора
