Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (7.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (78 entries)

en: user
ca: usuari

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Create a new user account.
ca: Crea un compte d'usuari nou.

en: Request new password via e-mail.
ca: Demana una nova contrasenya per correu electrònic.

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Groups
ca: Grups

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Resources
ca: Recursos

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: none
ca: cap

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Field
ca: Camp

en: Help
ca: Ajuda

en: add
ca: afegir

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Module
ca: Mòdul

en: Never
ca: Mai

en: Filter
ca: Filtra

en: Contains
ca: Conté

en: Does not contain
ca: No conté

en: Is equal to
ca: És igual a

en: Is not equal to
ca: No és igual a

en: Watchdog
ca: Vigilant

en: groups
ca: grups

en: group
ca: grup

en: Configuration
ca: Configuració

en: Attributes
ca: Atributs

en: Log in
ca: Entra

en: Exists
ca: Existeix

en: Email attribute
ca: Atribut de correu electrònic

en: Encryption
ca: Xifrat

en: Request new password
ca: Demana una contrasenya nova

en: Query
ca: Consulta

en: Immediately
ca: Immediatament

en: Create new account
ca: Crea un compte nou

en: role
ca: rol

en: revert
ca: reverteix

en: roles
ca: rols

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Sorry, unrecognized username or password.
ca: Ho sentim, el nom d'usuari o la contrasenya no són correctes.

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Index
ca: Índex

en: contains
ca: conté

en: Authorization
ca: Autorització

en: Starts with
ca: Comença amb

en: Ends with
ca: Acaba amb

en: exposed
ca: exposat

en: begins
ca: comença

en: ends
ca: acaba

en: Visitors
ca: Visitants

en: 1. Settings
ca: 1. Paràmetres

en: Server Address
ca: Adreça del servidor

en: Does not start with
ca: No comença amb

en: not_begins
ca: no comença

en: Does not end with
ca: No acaba amb

en: not_ends
ca: no acaba

en: Administrators only
ca: Només els administradors

en: Visitors, but administrator approval is required
ca: Visitants, però es requereix aprovació per part de l'administrador

en: LDAP Configuration
ca: Configuració LDAP

en: 2. Servers
ca: 2. Servidors

en: LDAP status page
ca: Pàgina d'estat LDAP

en: LDAP Help Module
ca: Ajuda del mòdul LDAP

en: Add LDAP Server
ca: Afegeix servidor LDAP

en: All values
ca: Tots els valors

en: 3. User
ca: 3. Usuari
