Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (7.x-2.0-beta10) - en to mk translation catalogue (9 entries)

en: user
mk: корисник

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: Remove
mk: Одстрани

en: edit
mk: промени

en: Help
mk: Помош

en: Log in
mk: Најави ме

en: Request new password
mk: Барање нова лозинка

en: Create new account
mk: Креирање нова сметка
