Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (7.x-2.0-beta10) - en to sl translation catalogue (36 entries)

en: user
sl: uporabnik

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Create a new user account.
sl: Ustvari nov uporabniški račun

en: Request new password via e-mail.
sl: Zahtevaj novo geslo preko e-pošte.

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Development
sl: Razvoj

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Password
sl: Geslo

en: none
sl: nič

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Field
sl: Polje

en: Help
sl: Pomoč

en: Watchdog
sl: Čuvaj

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Log in
sl: Prijava

en: Request new password
sl: Zahtevaj novo geslo

en: Create new account
sl: Ustvari nov račun

en: role
sl: vloga

en: revert
sl: povrni

en: Session
sl: Seja

en: Index
sl: Indeks
