Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (7.x-2.0-beta3) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: user
sr: корисник

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Log in
sr: Пријави се

en: Create new account
sr: Направи нови налог

en: contains
sr: садржи
