Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (7.x-2.0-beta4) - en to os translation catalogue (23 entries)

en: user
os: архайæг

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Create a new user account.
os: Регистраци

en: Request new password via e-mail.
os: Райс ног пароль электронон постæй.

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Development
os: Райрæзт

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: disabled
os: хицæн у

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: None
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: none
os: нæй

en: Name
os: Ном

en: Field
os: Быдыр

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
