Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (7.x-2.0-beta5) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: user
az: İstifadəçi

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Password
az: Parol

en: edit
az: redaktə et
