Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (7.x-2.0-beta5) - en to et translation catalogue (79 entries)

en: user
et: kasutaja

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Create a new user account.
et: Loo uus kasutajakonto.

en: Request new password via e-mail.
et: Soovin uut parooli e-posti vahendusel.

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Development
et: Arendus

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: disabled
et: keelatud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Resources
et: Ressursid

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Password
et: Parool

en: none
et: puudub

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Field
et: Väli

en: Help
et: Abi

en: add
et: lisa

en: Email
et: E-kiri

en: Module
et: Moodul

en: Filter
et: Filtreeri

en: Contains
et: Sisaldab

en: Does not contain
et: Ei sisalda

en: Is equal to
et: võrdne

en: Is not equal to
et: pole võrdne

en: groups
et: grupid

en: Configuration
et: Seadistus

en: Attributes
et: Omadused

en: Log in
et: Sisene

en: Exists
et: Väljumine

en: Encryption
et: Krüpteerimine

en: Request new password
et: Soovin uut parooli

en: Query
et: Päring

en: Create new account
et: Registreeru

en: role
et: roll

en: revert
et: tühista

en: Session
et: Sessioon

en: roles
et: rollid

en: Authentication
et: Autentimine

en: Sorry, unrecognized username or password.
et: Vabandust, tundmatu kasutajanimi või parool.

en: Select
et: Vali

en: Index
et: Indeks

en: test
et: testi

en: contains
et: sisaldab

en: Authorization
et: Autoriseerimine

en: Starts with
et: Algab millega

en: Ends with
et: Lõpeb millega

en: exposed
et: nähtavaks muudetud

en: begins
et: algab

en: ends
et: lõppeb

en: Visitors
et: Külastajad

en: Greater than or equal to
et: Suurem kui või võrdne

en: Less than or equal to
et: Vähem kui või võrdne

en: 1. Settings
et: 1. Seaded

en: Server Address
et: Serveri aadress

en: Does not start with
et: Ei alga

en: not_begins
et: ei_alga

en: Does not end with
et: Ei lõppe

en: not_ends
et: ei lõppe

en: Administrators only
et: Ainult administraatorid

en: Visitors, but administrator approval is required
et: Külastajad, kuid vajalik on administraatori kinnitus

en: LDAP Configuration
et: LDAP seadistus

en: 2. Servers
et: 2. Serverid

en: Add LDAP Server Configuration
et: Lisa LDAP server

en: Require HTTPS on Credential Pages
et: Sisselogimisel nõutud HTTPS

en: Encrypt Stored LDAP Passwords?
et: Krüpteerida salvestatud LDAP salasõnad?

en: Use secure pages or secure login module to redirect to SSL (https)
et: Kasutada turvalisi lehekülgi või turvalisi sisselogimismooduleid SSL (https) peale suunamiseks

en: Run entire site with SSL (https)
et: Kasutada kogu lehte SSL (https) režiimis

en: Remove logon block and redirect all /user page to https via webserver redirect
et: Standardne sisselogimine eemaldada ja ümber suunata https protokollile
