Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (7.x-2.0-beta5) - en to mn translation catalogue (34 entries)

en: user
mn: хэрэглэгч

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Create a new user account.
mn: Бүртгүүлэх

en: Request new password via e-mail.
mn: Шинэ нууц үгийг э-шуудангаар хүлээн авах.

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: none
mn: хоосон

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Field
mn: Талбар

en: Help
mn: Тусламж

en: Email
mn: Имэйл

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Request new password
mn: Шинэ нууц үгийн хүсэлт

en: Create new account
mn: Бүртгүүлэх

en: revert
mn: буцаах

en: Visitors
mn: Зочид
