Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (7.x-2.0-beta6) - en to ga translation catalogue (12 entries)

en: user
ga: úsáideoir

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Log in
ga: Logáil isteach

en: Request new password
ga: Iarr pasfhocal nua

en: Create new account
ga: Cruthaigh cuntas nua
