Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (7.x-2.0-beta7) - en to fy translation catalogue (11 entries)

en: delete
fy: wiskje

en: Request new password via e-mail.
fy: Nij wachtwurd oanmeitsje oer de e-mail.

en: Delete
fy: Wiskje

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: None
fy: Gjin

en: Password
fy: Wachtwurd

en: edit
fy: bewurkje

en: add
fy: taheakje

en: Log in
fy: Ynlogge

en: Request new password
fy: Nij wachtwurd oanmeitsje

en: Create new account
fy: Nij account oanmeitsje
