Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (7.x-2.0-beta7) - en to ne translation catalogue (33 entries)

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Create a new user account.
ne: नयाँ प्रयोगकर्ताको खाता बनाउनुहोस्।

en: Request new password via e-mail.
ne: इमेलमार्फत नयाँ पासवर्डको अनुरोध गर्नुहोस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Development
ne: विकास

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Email
ne: ईमेल

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Contains
ne: समावेश

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Request new password
ne: नयाँ पासवर्डको अनुरोध

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।

en: role
ne: भूमिका

en: Index
ne: सूची
