Lightweight Directory Access Protocol (7.x-2.0-beta8) - en to lt translation catalogue (58 entries)

en: user
lt: narys

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Create a new user account.
lt: Sukurti naują paskyrą.

en: Request new password via e-mail.
lt: Gauti naują slaptažodį el. paštu.

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: disabled
lt: išjungtas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: none
lt: joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Field
lt: Laukelis

en: Help
lt: Pagalba

en: Email
lt: El. paštas

en: Module
lt: Modulis

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Contains
lt: Turi

en: Does not contain
lt: Nesudaro/neturi

en: Is equal to
lt: Yra lygus

en: Is not equal to
lt: Yra nelygus

en: Watchdog
lt: Saugotojas

en: groups
lt: grupės

en: An error occurred
lt: Įvyko klaida

en: group
lt: grupė

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Exists
lt: Esantys

en: Request new password
lt: Pamiršau slaptažodį

en: Query
lt: Užklausa

en: Create new account
lt: Registracija

en: role
lt: rolė

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Session
lt: Sesija

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Index
lt: Indeksas

en: test
lt: testas

en: contains
lt: turi

en: Authorization
lt: Leidimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Visitors
lt: Lankytojai

en: at
lt: -

en: Administrators only
lt: Tik administratoriai

en: Visitors, but administrator approval is required
lt: Lankytojai, bet administratoriaus leidimas reikalingas
