Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (7.x-2.0) - en to ky translation catalogue (12 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Status
ky: Абалы

en: Create a new user account.
ky: Жаңы колдонуучу эсебин ачуу

en: Request new password via e-mail.
ky: E-mail аркылуу жаңы сырсөз талап кылуу.

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: Password
ky: Сырсөз

en: edit
ky: түзөт
