Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (7.x-2.1) - en to km translation catalogue (42 entries)

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Create a new user account.
km: បង្កើត​គណនី​អ្នក​ប្រើ​ថ្មី ។

en: Request new password via e-mail.
km: ស្នើ​សុំ​ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី​តាម​រយៈ​អ៊ីមែល ។

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: none
km: គ្មាន

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Field
km: វាល

en: Help
km: ជំនួយ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Filter
km: តម្រង

en: Watchdog
km: ឃ្លាំ​មើល

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Log in
km: ចូល

en: Request new password
km: ស្នើ​សុំ​ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី

en: Create new account
km: បង្កើត​គណនី​ថ្មី

en: role
km: តួនាទី

en: revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​

en: Session
km: សម័យ

en: Index
km: លិបិក្រម

en: Visitors
km: អ្នក​ទស្សនា

en: Administrators only
km: តែ​អ្នក​គ្រប់​គ្រង​ប៉ុណ្ណោះ

en: Visitors, but administrator approval is required
km: អ្នក​ទស្សនា​ ប៉ុន្តែ​ទាម​ទារ​ការ​អនុម័ត​ពី​អ្នក​គ្រប់​គ្រង​
