Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (7.x-2.1) - en to lo translation catalogue (12 entries)

en: user
lo: ຜູ້ນຳໃຊ້

en: delete
lo: ລຶບ

en: Request new password via e-mail.
lo: ຂໍລະຫັດຜ່ານໃຫມ່ຜ່ານທາງອີເມລ.

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: Log in
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບ

en: Request new password
lo: ຂໍລະຫັດຜ່ານໃຫມ່

en: Create new account
lo: ລົງທະບຽນໃໝ່

en: Index
lo: ສາລະບານຂໍ້ມູນ
