Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (7.x-2.2) - en to hy translation catalogue (29 entries)

en: user
hy: օգտագործող

en: delete
hy: հեռացնել

en: Create a new user account.
hy: Ստեղծել նոր օգտագործողի հաշիվ

en: Request new password via e-mail.
hy: Նոր գաղտնաբառ պատվիրել էլ-փոստով։

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: disabled
hy: անջատված

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: none
hy: ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Request new password
hy: Ստանալ նոր գաղտնաբառ

en: Create new account
hy: Ստեղծել նոր հաշիվ

en: role
hy: դեր

en: Session
hy: Սեսիա
