Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (7.x-2.3) - en to eo translation catalogue (45 entries)

en: user
eo: uzanto

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Create a new user account.
eo: Kreu novan uzantan konton.

en: Request new password via e-mail.
eo: Petu novan pasvorton retpoŝte.

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Password
eo: Pasvorto

en: none
eo: neniu

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Field
eo: Kampo

en: Help
eo: Helpo

en: add
eo: Aldonu

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: PHP
eo: PHA

en: Never
eo: Neniam

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Watchdog
eo: Gardhundo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Request new password
eo: Petu novan pasvorton

en: Create new account
eo: Kreu novan konton

en: role
eo: rolo

en: warning
eo: averto

en: revert
eo: malfari

en: Index
eo: Indekso

en: Visitors
eo: vizitantoj

en: Administrators only
eo: nur administrantoj

en: Visitors, but administrator approval is required
eo: vizitantoj sed administrantoj devas akcepti
