Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (7.x-2.3) - en to kk translation catalogue (37 entries)

en: user
kk: пайдаланушы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Create a new user account.
kk: Жаңа қолданушыны құру

en: Request new password via e-mail.
kk: Электронды пошта арқылы жаңа кілт сөз сұрау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Development
kk: Дамыту

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Test
kk: Тест

en: Password
kk: Құпиясөз

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Field
kk: Өріс

en: Help
kk: Көмек

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Never
kk: Ешқашан

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Log in
kk: Кіру

en: Request new password
kk: Жаңа құпиясөзді сұрау

en: Create new account
kk: Жаңа есепты құру

en: role
kk: рөл

en: warning
kk: ескерту
