Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (7.x-2.4) - en to bo translation catalogue (63 entries)

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Create a new user account.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་གསར་བ་ཞིག་འཛུགས་པ།

en: Request new password via e-mail.
bo: གློག་ཡིག་བརྒྱུད་ནས་གསང་གྲངས་གསར་བ་རེ་ཞུ་བྱེད་པ།

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Resources
bo: ཐོན་ཁུངས

en: None
bo: མེད།

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: none
bo: མེད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: Does not contain
bo: ཚུད་མེད་པ

en: Is equal to
bo: དེ་དང་འདྲ་མཉམ་ཡིན་པ

en: Is not equal to
bo: དེ་དང་འདྲ་མཉམ་མིན་པ

en: Watchdog
bo: ལྟ་སྲུང་ལག་ཆ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: Exists
bo: གནས་འདུག

en: Request new password
bo: གསང་གྲངས་གསར་བ་རེ་ཞུ་བྱེད་པ

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: Create new account
bo: ཐོ་ཁོངས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: role
bo: འགན་ནུས་

en: revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Session
bo: དུས་སྐབས

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Index
bo: དཀར་ཆག

en: contains
bo: ཚུད་པ

en: Starts with
bo: འགོ་རྩོམ་བྱེད

en: Ends with
bo: མཇུག་རྫོགས་བྱེད་

en: exposed
bo: ཕྱིར་མངོན་ཟིན་པ

en: begins
bo: འགོ་རྩོམ་པ

en: ends
bo: མཇུག་རྫོགས

en: Visitors
bo: ལྟ་ཀློག་མཁན

en: Greater than or equal to
bo: དེ་ལས་ཆེ་བའམ་འདྲ་མཉམ་ཡིན་པ

en: Less than or equal to
bo: ཆུང་བའམ་འདྲ་མཉམ་ཡིན་པ

en: Does not start with
bo: འགོ་འཛུགས་བྱེད་འདི་མིན་པ།

en: Does not end with
bo: མཇུག་རྫོགས་བྱེད་འདི་མིན་པ།

en: Administrators only
bo: དོ་དམ་པ་ཁོ་ནས

en: Visitors, but administrator approval is required
bo: དོ་དམ་པས་ཆོག་མཆན་གནང་བའི་ལྟ་ཀློག་མཁན
